ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 - 20:00

تعمیر لباسشویی گرنیه

تعمیر لباسشویی گرنیه در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

یکی از دقدقه های اصلی مصرف کنندگان این است که در صورت بروز مشکل برای لباسشویی خود چه باید کرد. این امکان وجود دارد که اکثر مصرف کنندگان خودشان به برطرف کردن مشکل در لباسشویی بپردازند که این کار توصیه نمی شود، زیرا در برخی از موارد دیده شده است مصرف کننده برای تعمیر لباسشویی گرنیه اقدام کرده است اما از آنجا که تعمیرات گرنیه این دستگاه نیازمند تخصص بالایی می باشد، باعث بروز مشکلات جدی تری در لباسشویی خود می شوند. توصیه ما به شما این است که هنگام روبرو شدن با مشکلات جزئی در صورتی که تخصص کافی را برای برطرف کردن مشکل خود ندارید بهتر است تعمیرات لباسشویی گرنیه را به یک نمایندگی مجاز بسپارید، تا خدمات در این زمینه با بالاترین کیفت به شما ارائه داده شود.

تعمیرگاه مجاز


شماره تماس جهت ثبت سفارش آنلاین تعمیر

33812686 – 442887993 – 22737566 – 77166615 (021)

تماس با ما

نمایندگی تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی گرنیه

حال این سوال پیش می آید که برای تعمیر لباسشویی گرنیه باید به کدام نمایندگی اقدام کنیم.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی یکی از تخصصی ترین تعمیرگاه های لوازم خانگی در سرتاسر تهران، حومه تهران و کرج می باشد. تعمیرگاه مجاز با داشتن تعدادی زیادی شعبه در سرتاسر تهران این افتخار را دارد که خدمات خود را در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی گرنیه را در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهد. در صورتی که به دنبال نمایندگی مجاز برای تعمیرات لباسشویی گرنیه خود هستید، تعمیرگاه مجاز بهترین پیشنهاد در این زمینه می باشد.

خدمات و سرویس هایی که در تعمیرگاه مجاز به شما عزیزان ارائه داده می شود.

قطعاتی که در لباسشویی گرنیه تهیه شده اند

قطعات لباسشویی

در صورتی که شما عزیزان در این قطعات با مشکل روبرو شده اید می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی مراجعه نمایید و از خدمات ما در زمینه تعمیرات تخصصی قطعات لوازم خانه استفاده نمایید.بیشتر بدانید :کد خطاهای لباسشویی گرنیه

کد خطای لباسشویی گرنیه

کد خطاهای لباسشویی گرنیه

برخی از کد خطاهایی که امکان دارد با آن ها در لباسشویی گرنیه روبرو شوید را در ادامه باهم بررسی می کنیم:

کد خطای F6 در ماشین لباسشویی گرنیه

کد خطای نمایش داده شدهعلت بروز کد خطا
F6بروز اختلال در المنت حرارتی

چگونه ارور F6 را در لباسشویی گرنیه برطرف نماییم:

این مشکل به دلیل بروز مشکل برای دسته سیم های متصل به المنت هیتر آب و رسانندگی المنت و ترسموستات یا ترمیستور لباسشویی رخ می دهد.

برای اینکه بتوانید این کد ارور را برطرف نمایید باید این سیم ها را بررسی نمایید و در صورتی که برای آن ها مشکلی پیش آمده است آن را برطرف نمایید.

کد ارور F2 در ماشین لباسشویی گرنیه

کد ارور نمایش داده شدهعلت بروز کد ارور
F2بروز مشکل برای درب لباسشویی

نحوه برطرف کردن ارور F2 در ماشین لباسشویی گرنیه:

شما این کد خطا را هنگامی در لباسشویی خود مشاهده می کنید مشکلی در قفل درب لباسشویی شما رخ داده باشد. پس در صورت نمایش این کد ارور در اولین اقدام باید قفل درب ماشین لباسشویی گرنیه را مورد بررسی قرار دهید، مطمئن شوید که قفل درب لباسشویی به خوبی باز و بسته می شود.

اما این امکان وجود دارد که بعد از بررسی قفل درب متوجه این موضوع شوید که قفل درب سالم است، در صورتی که با این موضوع روبرو شدید باید ماژول کنترل یا تایمر لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید.

کد ارور F3 در ماشین لباسشویی گرنیه

کد خطای نمایش داده شدهعلت بروز کد ارور
F3هنگامی این کد ارور را مشاهده می نمایید

نحوه برطرف کردن کد ارور F3 در ماشین لباسشویی گرنیه:

امکان دارد که سنسور فشار آب، قادر به تشخیض سطح مورد نظر آب نباشد، که در صورت بروز این کد ارور در اولین اقدام آب ورودی به لباسشویی را مورد بررسی قرار دهید، بعد از این مرحله باید به بررسی دسته سیم های حسگر فشار، سنسور سطح آب، فشار آب، اتصالات ماژول کنترل اصلی و تایم اصلی را بررسی، عیب یابی و تعمیر کنید.

اما این چند مورد تنها بخشی از کد ارورهای ماشین لباسشویی گرنیه می باشد. ماشین لباسشویی گرنیه کد خطاهای بیشتری دارد که هر کدام از این کد ارورها نشان دهنده خرابی در یکی از قسمت های داخلی در ماشین لباسشویی می باشد.

برای آشنایی بیشتر با این کد خطاها می توانید روی لینک کلیک کنید مقاله کد خطاهای لباسشویی گرنیه را مطالعه نمایید.

مشکلاتی که امکان بروز آن ها در لباسشویی گرنیه وجود دارد.

برخی از مشکلاتی که امکان مشاهده کردن آن ها در لباسشویی گرنیه زیاد است. در ادامه با برخی از این مشکلات آشنا می شویم:

  • عدم چرخش درست دیگ لباسشویی گرنیه
  • روشن نشدن لباسشویی گرنیه
  • لرزش و تکان خوردن زیاد لباسشویی گرنیه در هنگام کار
  • حس کردن بوی بد در لباسشویی گرنیه
  • بروز مشکل در تخلیه آب ماشین لباسشویی
  • مشاهده کردن نشتی آب در لباسشویی گرنیه
  • شستشوی لباس ها در لباسشویی با سروصدا انجام می شود
  • مواد شوینده در پایان سیر شستشو روی لباس ها باقی می ماند

مشکلاتی در این قسمت با برخی از آن ها آشنا شدید، تنها چند مورد از مشکلات لباسشویی گرنیه می باشد. در صورتی با هر مشکلی در ماشین لباسشویی خود آشنا شدید می توانید به تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و مشکل خود را در زمینه تعمیر لباسشویی گرنیه برطرف نمایید..

ثبت سفارش خرابی در ماشین لباسشویی گرنیه چگونه انجام می شود

  • اولین روش که می توانید برای ثبت خرابی دستگاه اقدام نمایید، تماس گرفتن با یکی از نمایندگی های تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی می باشد.
  • همچنین برای ثبت خرابی دستگاه خود می توانید از طریق ثبت سفارش به صورت آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

تعمیرات انواع لوازم خانگی در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

خدمات تعمیرات و سرویس در نمایندگی تعمیرگاه مجاز تنها به برند گرنیه و لباسشویی گرنیه مربوط نمی باشد، بلکه ما خدمات خودا را در انواع لوازم خانگی برقی مانند: ظرفشویی، یخچال، جاروبرقی، قهوه ساز و غیره… ارائه می دهیم و خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی تنها به برند گرنیه مربوط نمی شود ما خدمات خود را در زمینه: تعمیر لباسشویی ارج، تعمیر لباسشویی مدیا، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی دوو ، تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی زانوسی، تعمیر لباسشویی بهی ، تعمیر لباسشویی پاکشوما ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی اوشن، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی وستل تعمیر لباسشویی بست  و تمامی برندهای موجود در بازار مربوط می شود.

در صورت خرابی هر یک از دستگاه های خود می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف نمایید.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز:

 77166615_22737566_44287993_33142528

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما