ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 - 20:00

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ درنمایندگی تعمیرگاه مجاز

شاید شما هم این موضوع را مشاهده کرده باشید که با گذشت زمان، تکنولوژی بکار رفته در تمامی وسایل بالا رفته است. همین موضوع باعث می شود که تعمیرات لوازم خانگی نیازمند تخصص بالایی باشد. پس با توجه به این موضوع در صورتی که لوازم خانگی ما مانند: لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، اجاق گاز و … دچار مشکلاتی شوند نمی توان تعمیر آن ها را به کسی سپرد. نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی آماده است تا با همکاری تکنسین های متخصص بهترین خدمات را با نازلترین قیمت در زمینه تعمیر لباسشویی سامسونگ به شما مراجعه کنندگان عزیز ارائه می دهد. تعمیرگاه مجاز تمامی خدمات خود را در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل مورد نظر شما ارائه می دهد. تکنسین های تعمیرگاه مجاز این مقاله را برای شما عزیزان آماده کرده اند تا در صورتی که لباسشویی شما دچار مشکلات متداول شد آن ها را برطرف نمایید. اما در صورت نداشتن تخصص کافی می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف نمایید.تعمیر انواع لباسشویی با هر برند ایرانی و خارجی در کمترین زمان و نازلترین قیمت در محل

نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

برخی اوقات ما با نشانه های مشکل قبل از شروع یا در حین شستشوی لباسشویی سامسونگ مواجه می شویم که برخی از این نشانه ها در ادامه ی مقاله نوشته شده. اما نمی دانید که برای تعمیر لباسشویی سامسونگ به کدام نمایندگی مراجعه نمایید. توصیه می شود که در صورت بروز همچین مشکلی، در اولین اقدام کارت ضمانت لباسشویی را مشاهده نمایید و اگر هنوز از اعتبار آن باقی مانده بود، با شماره های درج شده روی برگه تماس بگیرید تا بتوانید از مزایای آن استفاده کنید. اما در صورتی که به هر دلیل نمی توانید از کارت ضمانت استفاده کنید، اصلا نگران نباشید تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان عزیز است.خدمات تعمیرگاه مجاز

اگر از خدمات نمایندگی سامسونگ در تعمیرگاه مجاز استفاده کنید، از خدمات زیر بهره مند می شوید:

  • ارائه بهترین خدمات با نازلترین قیمت.
  • ارائه برگه گارانتی خدمات 180 روزه.
  • ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی.
  • اعزام متخصصان تعمیر به محل مورد نظر شما در کمترین زمان.
  • همکاری با تکنسین هایی که تخصص آن ها تعمیر لباسشویی سامسونگ است.
https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/QFqhv/vt/frame?recom=none

برخی از قطعاتی که در لباسشویی سامسونگ به کار رفته است

قطعات لباسشویی

برخی از مشکلاتی که امکان دارد در هنگام استفاده از لباسشویی سامسونگ با آن ها روبرو شوید:

روشن نشدن لباسشویی

  • شاید شما هم با این مشکل روبرو شده اید که لباس های کثیف درون دیگ لباسشویی ریخته اید اما بعد از چرخاندن ولوم تایمر و انتخاب کردن برنامه شستشوی منتخب، با این مشکل روبرو می شوید که لباسشویی روشن نمی شود.

شاید ایرادات مختلفی در این موضوع دخیل باشند اما از مهمترین دلایل آن میتوانیم بگوییم که:

ماشین لباسشویی شما برق ندارد.

برای حل این مشکل:

ابتدا لازم است که پریز برق را بررسی نمایید و دستگاه لباسشویی را با یک پریز دیگر چک کنید.

اگر مطمئن هستید که پریز سالم است پس دو شاخه را بررسی کنید، شاید این قسمت مشکلی دارد.

نحوه برطرف کردن مشکل:

ماشین لباسشویی را به پریز برق وصل نمایید، از رسیدن برق به ترمینال ماشین لباسشویی را می توان با ولت متر بررسی نمایید. اگر بعد از بررسی کردن این مسئله متوجه شدید برق از پریز به ماشین لباسشویی نمی رسد، در اولین اقدام باید دوشاخه را باز کنید و مطمئن شوید که اتصالات آن صحیح است، در صورتی که اتصالات آن به خوبی وصل بود، باید کابل رابط را تعویض نمایید.

خراب بودن میکروسوئیچ درب لباسشویی، امکان قطعی یا اختلال در رابط های میکروسوئیچ نیز وجود دارد.

برای برطرف کردن این مشکل باید طبق مراحل زیر اقدام نمایید:

به درب لباسشویی با دقت توجه کنید، سیم های رابطی که از تایمر به سمت درب ماشین لباسشویی سامسونگ یا همان (میکروسوئیچ) کشیده شده است و دوباره به طرف آن بازگشته است هنگامی که درب لباسشویی به طور کامل بسته باشد، و این دو سیم را به اهم متر وصل نمایید، در صورت انجام این کار اگر که میکروسوئیچ سالم باشد عقربه منحرف خواهد شد. در صورتی که عقربه اهم متر منحرف نشد، میکروسوئیچ را از جای خودش در میاورید و به وسیله اهم متر آن را امتحان می کنید. اگر مجموعه قفل درب لباسشویی سالم بود، باید به فکر تعویض سیم کشی آن باشید.

بروز مشکلات در بخش هیدروستات لباسشویی، وارد شدن آب بیش از حد یا کمتر از حد مجاز را کنترل می کند.

برای برطرف کردن این مشکل باید:

باید به این موضوع توجه داشته باشید که هیدروستات وسیله ای ضروری در لباسشویی است که وظیفه آن کنترل کردن میزان آب ورودی به لباسشویی است که این کار را به وسیله باز و بسته کردن شیر ورودی انجام می دهد.

هیدروستات لباسشویی یکی از قطعات اصلی به کار رفته در این دستگاه است که اولین نشانه ی آن کم یا زیاد بودن آب در دیگ لباسشویی می باشد که تعمیر آن از عهده ی افراد مبتدی خارج است و در اولین اقدام باید با مرکز معتبر تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. 

برق از ترمینال به کلید اصلی وارد نمیشود.

اقدامات زیر را برای حل این مشکل انجام دهید:

در اولین اقدام باید دوشاخه را از برق بکشید سپس ارتباط سیم را از ترمینال تا کلید اصلی باید بوسیله اهم متر بررسی کنید.

لباسشویی نیز یک وسیله برقی است که کار خود را با برق انجام می دهد و در صورتی که سیم ها دچار مشکل شوند یا قطع شوند، دیگر لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود.

خرابی کلید لباسشویی

برای برطرف کردن مشکل در کلید لباسشویی موارد زیر را انجام دهید:

یکی دیگر از دلایلی که باعث میشود دستگاه روشن نشود، خرابی کلید آن است. در صورتی خرابی یا بروز اختلال برای این قطعه باید با استفاده کردن از نقشه تایمر لباسشویی سامسونگ، کنتاکت های اصلی را بررسی نمایید. برای این که مطمئن شوید کلید خراب است، باید قطب های کلید را مورد بررسی قرار بدهید. همچنین برای برطرف کردن خرابی کلید میتوانید صفحه کنتاکت تایمر لباسشویی را باز کنید، مشکل ایجاد شده را حل کنید و بعد تایمر لباسشویی را به تنظیمات اولیه خود بازگردانید.

promo-banner-image

تکنسین متخصص

تعمیر لباسشویی سامسونگ

خدمات تعمیرگاه مجازتعمیر انواع برند ماشین لباسشویی

زیاد بودن صدای لباسشویی سامسونگ به هنگام کار

در صورتی که لباسشویی شما به هنگام کار سر و صدای زیادی می کند در اولین مرحله باید پایه های لباسشویی را بررسی نمایید.

دلایل زیادی باعث بروز این مشکل می شود که از دلایل بروز این مشکل می توان به سبک یا سنگین بودن آن اشاره کرد.

کمک فنر های لباسشویی، بالانس لباسشویی را تنظیم میکنند و خرابی آن باعث تکان های شدید در نتیجه ایجاد سر و صدای زیاد در لباسشویی سامسونگ می شود.

خرابی در قطعات دیگر لباسشویی مانند دیگ و سفت بلبرینگ آن نیز می تواند باعث بروز صدای بالا در دستگاه شود که نادیده گرفتن آن می تواند باعث پیدایش مشکلات بیشتری در لباسشویی بشود که شما می توانید هر چه سریعتر با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید و از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری کنید.

روی نمایندگی تعمیرگاه مجاز می توانید در هر روز هفته حساب کنید

از مهمترین خدماتی که تعمیرگاه مجاز به مشتریان ساکن تهران ارائه می دهد می توانیم به این اشاره کنیم که تمامی خدمات در 7 روز هفته حتی روز های جمعه و تعطیل نیز ارائه می شود. همچنین از تعمیر کاران حرفه ای و زبده جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ بهره می گیرد، پس با توجه به این موضوع، در صورتی که لباسشویی شما در هر روز از هفته دچار خرابی شده است می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراجعه کنید و از طریق پرکردن فرم انتهای همین مقاله یا تماس با شماره هایی که قرار دادیم مشکل خود را بازگو کنید و خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را دریافت کنید. تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و بعد از شرح دادن خرابی دستگاه و هماهنگی های لازم، تکنسین متخصص از نزدیک ترین نمایندگی به محل مورد نظر شما اعزام شود.

.بیشتر بدانید :کد خطاهای لباسشویی سامسونگ

کد خطای لباسشویی سامسونگ

سرعت بالا در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ

ما برای اینکه بتوانیم خیلی راحت تر و در مدت زمان کمتری خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهیم توانسته ایم که در تمامی نقاط تهران نمایندگی داشته باشیم و همین موضوع باعث شده است که ما بتوانیم خدمات خود را در کوتاه ترین زمان به شما عزیزان ارائه دهیم.

تعمیر انواع لوازم برقی سامسونگ در منزل

این امکان وجود دارد که تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ما مانند: تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر اجاق گاز سامسونگ، پنکه، قهوه ساز و … دچار خرابی شود، تعمیرگاه مجاز با داشتن تکنسین های متخصص آماده است که خدمات خود را در رابطه با تعمیرات تخصصی این لوازم اارائه دهد. موضوع دیگری که قابل توجه است این است که ما برای تعمیرات لوازم شما را به کارگاه نمی بریم تنها در صورتی که قطعه ای در لباسشویی نیاز به تعمیر داشته باشد آن را به کارگاه برده و بعد از تعمیرات دوباره آن را بر روی لباسشویی شما نصب خواهیم کرد.

نکته ی قابل توجه دیگری که در تعمیرگاه مجاز وجود دارد این است که تعمیر کاران ما به محل مورد نظر شما اعزام می شوند و نیازی نیست تا لباسشویی را از منزل خارج کنید. البته در صورت معیوب بودن قطعه یا نیاز به تعویض قطعات، فقط همان قطعه به کارگاه تعمیرگاه مجاز فرستاده می شود تا پس از تعمیر یا تعویض، به منزل شما بازگردانده و توسط تعمیر کار مربوطه، مجددا روی لباسشویی نصب شود

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما