ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 - 20:00

تعمیر لباسشویی دوو

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی دوو

لباسشویی های دوو یکی از لوازم ضروری در هر مکانی به حساب می آیند که خراب شدن آن مساوی است با مختل شدن زندگی ما که در این صورت بهترین کار استفاده از خدمات یک مرکز معتبر مانند تعمیرگاه مجاز خواهد بود که تعمیر لباسشویی دوو را با علم روز دنیا ارائه می دهند.

این مرکز، در تلاش است تا خدماتی که ارائه می دهد را با بالا ترین کیفیت در کمترین زمان و صرف هزینه هایی معقول و مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا از هر نظر رضایت مشتریان را به خود جلب نماید.

همچنین تمامی قطعات مصرفی در تعویض یا تعمیرات ماشین لباسشویی دوو از نمونه های اصلی و بسیار با کیفیت می باشد که توسط تکنسین های مجموعه ی تعمیرگاه مجاز در تمامی مناطق تهران انجام می شود.

تعمیرگاه مجاز در خصوص تعمیر لباسشویی دوو دارای شعبات مختلفی در سطح تهران و کرج می باشد که برای ارتباط با آنها می توانید کلیک کنید.

اگر روزی با مشکلاتی مانند روشن نشدن لباسشویی دوو، عدم تخلیه در آن یا … مواجه شدید، بهتر است آرامش خودتان را حفظ کنید، گوشی همراهتان را بردارید و فرم ثبت سفارش مربوط به تعمیرات لباسشویی دوو را پر کنید یا با شماره هایی که در همین مقاله موجود است تماس بگیرید تا در حداقل زمان ممکن به مشکلتان رسیدگی شود.

البته باید بررسی کنید که این مشکلات در صورت خطاهای جزئی ایجاد شده یا ایراد بزرگی باعث بوجود آمدن این مشکل شده.

شما با کمی آموزش که در همین مقاله سعی داریم در اختیار شما بگذاریم می توانید مشکلات جزئی را برطرف کنید اما مشکلات تخصصی نیاز به تخصص بالایی هم دارد که تعمیرگاه مجازلباسشویی سعی داشته از نیروی با تجربه و با دانش بالا در کار تعمیر لباسشویی دوو بهره بگیرد.

برخی از امتیازهای تعمیرگاه مجاز که در صورت استفاده کردن از تعمیرگاه مجاز از آن ها بهره مند می شوید:

نصب ماشین لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو

آموزش اتصال الکتریکی ماشین لباسشویی هنگام نصب

در ادامه جهت نصب لباسشویی دوو نکات مهم در خصوص پریز برق و دوشاخه ماشین لباسشویی را پیگیری می کنیم.

 • بهتر است برای دو شاخه برق ماشین لباسشویی از یک پریز بدون سه راهی استفاده کنید.
 • بهتر است یک پریز مخصوص برای دوشاخه ی برق ماشین لباسشویی در نظر بگیرید.
 • بهتر است پریز برق به ماشین لباسشویی نزدیک باشد تا سیم برق دچارکشیدگی نشود.
 • باید پریز برق در فاصله ی یک متر و نیمی از لباسشویی دوو Daewoo یکی قرار داشته باشد.
 • باید پریز برق به زمین متصل باشد.
 • بعد از بررسی سیم برق ماشین لباسشویی اگر دچار پارگی شد و یا آسیب دیدگی در آن مشاهده کردید ؛ بلافاصله با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید و اشکال به وجود آمده را گزارش دهید.

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی دوو و بررسی مشکلات آن، کاری تخصصی است و نیازمند داشتن دانش و تجربه ی بالا می باشد. در صورتی که افراد غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام کنند، ممکن است هم خرابی بیشتر شود، هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود داشته باشد.

از این جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو مراجعه کنید. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه مجاز، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج مراجعه نمایید.

دقت و سرعت بالا در تعمیر:  تعمیرگاه مجاز با بهره گیری از متخصص تعمیرات انواع خرابی های ماشین لباسشویی را با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل : با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست، شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر  لباسشویی دوو را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا : برای امور تخصصی مثل تعمیرات ماشین لباسشویی دوو، راهنمایی های یک شخص باتجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. کارشناسان این نمایندگی همواره به بهترین صورت نسبت به راهنمایی و ارائه ی خدمات تعمیر لباسشویی دوو به مصرف کنندگان اقدام می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران

چرا لباس­ ها در دیگ ماشین لباسشویی نمی­ چرخد؟ برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو چه باید کرد؟

درصورتی که دستگاه شما مشکل نچرخیدن دیگ را دارد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را بررسی نمایید:

 • یکی از علت­ های رایج عدم گردش لباس ­ها درون دیگ به علت حجم بالای لباس های درون آن است.
 • هیچگاه لباس ­ها را بیش از اندازه داخل لباسشویی قرار ندهید.
 • در صورتی که حجم لباس ­های شما زیاد است، بهتر است شستشو را در چند مرحله انجام دهید.

چرا لباسشویی نشتی آب دارد؟ نحوه تعمیر لباسشویی دوو در هنگام بروز این مشکل

درصورتی که دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • بسته نشدن لوله های ورودی یا تخلیه را مورد بررسی قرار دهید.
 • در صورت نیاز با کمی فشار آن­ها را در محل خود محکم کنید.
 • لوله­ های تخلیه ممکن است بر اثر وجود اشیای خارجی مسدود شده باشند، آن­ها را به دقت بررسی کنید.
 • ممکن است از مقدار زیادی پودر مواد شوینده استفاده کرده باشید که منجر به نشتی آب شود.

علت روشن نشدن لباسشویی دوو چیست؟

این اتفاق روبرو شده اید که بعد از چرخاندن ولوم تایمر و یا در صورت دادن برنامه به برد، لباسشویی دوو شما روشن نشود که در این صورت دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این مشکل شود. در ادامه با دلایلی که باعث بروز این مشکل می شوند آشنا می شویم.

 1. عدم وجود برق دستگاه

این امکان وجود دارد که پریز برقی که لباسشویی را به آن وصل کرده اید خراب باشد، برای چک کردن پریز برق باید یک وسیله برقی دیگر را به آن وصل کنید و یا لباسشویی را به یک پریز دیگر وصل نمایید.

 1. این امکان وجود دارد دوشاخه لباسشویی دچار مشکل شده باشد

برای اینکه از خرابی دوشاخه مطمئن شوید باید در حالی که دوشاخه پریز وصل است، رسیدن برق به ترمینال را توسط ولت متر بررسی نمایید. در صورتی که برق از پریز به لباسشویی نمی رسد، در اولین اقدام باید دوشاخه را باز نمایید. در صورتی که اتصالات دوشاخه به خوبی وصل است، باید برای تعوضی کابل آن اقدام نمایید.

 1. میکروسوئیچ و رابط های آن را بررسی نمایید امکان اختلال و یا خرابی در آن ها وجود دارد

سیم های رابطی که از تایمر به سمت به طرف درب لباسشویی (میکروسوئیچ) کشیده شده است و مجدداً بازگشته اند، را پیدا کنید و هنگامی که درب لباسشویی کاملا بسته است، باید این دوسیم را به اهم متر وصل نمایید. در صورتی که عقربه اهم متر منحرف شود، یعنی میکروسوئیچ سالم است. اما در صورتی که عقربه ها منحرف نشوند، باید میکروسوئیچ را از جای خودش در بیاورید و میکروسوئیچ را بررسی نمایید.در صورت سالم بودن میکروسوئیچ، تنها کافیست که سیم های رابط آن را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیرگاه مجاز

این امکان وجود دارد که شما عزیزان مصرف کننده برند دیگری از لباسشویی باشید که لباسشویی شما با مشکل روبرو شده است اما نگران نباشید ما در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تمامی خدمات سرویس و تعمیر تمامی برندهای لباسشویی مانند:  تعمیر لباسشویی ارج، تعمیر لباسشویی مدیا، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی دوو ، تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی زانوسی، تعمیر لباسشویی بهی ، تعمیر لباسشویی پاکشوما ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی اوشن، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی وستل تعمیر لباسشویی بست و غیره … را به شما عزیزان ارائه می دهیم. در صورتی که لباسشویی شما در هر برندی دچار مشکل شده است می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و مشکل خود را برطرف نمایید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با نحوه ثبت سفارش در نمایندگی تعمیرگاه مجاز آشنا شوید.

نحوه ثبت خرابی لباسشویی دوو در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

شما دوستان عزیز که در لباسشویی خود با مشکل روبرو شده اید می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه نمایید و مشکل خود را برطرف نمایید برای اینکه خرابی لباسشویی خود را ثبت نمایید باید به دو روش زیر اقدام نمایید:

 1. شما دوستان عزیز می توانید با یکی از شماره های تماس نمایندگی که در سایت تعمیرگاه مجاز ثبت شده است تماس بگیرید و بعد از شرح دادن خرابی دستگاه خود و هماهنگی های لازم منتظر بمانید تا تکنسین متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شود و به برطرف کردن مشکل لباسشویی شما بپردازند.
 2. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا بعد از هماهنگی های لازم تکنسین متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شود و مشکل لباسشویی شما را برطرف کند.

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در تهران

نمایندگی مجاز لباسشویی دوو در تهران برای آرامش شما عزیزان، سرویس تعمیر در محل را به خدمات خود اضافه کرده است. تعمیرگاه مجاز  تعمیرات لباسشویی دوو در محل را برای کسب رضایت حداکثری شما انجام می دهد.

 تعمیر لباسشویی دوو در محل مزایای زیر را به همراه دارد:

 • همه ی مراحل تعمیر با نظارت شما انجام می شود.
 • نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی لباسشویی نمی باشد.
 • به جابه جایی و حمل و نقل ماشین نیاز نمی باشد.
 • با تعمیر لباسشویی در محل دیگر خطری لباسشویی شما را تهدید نمی کند.
 • در زمان و هزینه شما عزیزان صرفه جویی می شود.

مشکلات متداول لباسشویی دوو

جهت آشنایی با روش های تعویض شیر برقی لباسشویی دوو یا تعویض تایمر لباسشویی دوو نیز میتوانید روی لینک کلیک کنید و مقالات مربوط به هر کدام را به صورت جداگانه مطالعه کنید.

استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز امتیاز های زیر را برای شما به همراه دارد:

حضور تعمیر کاران خبره در محل مورد نظر شما جهت تعمیرات لباسشویی دوو

در صورت تعویض قطعه، استفاده از قطعات اورجینال و مرغوب

سرعت بالا در ارائه ی خدمات

بهره مندی از افراد متخصص در حوزه ی تعمیر لباسشویی دوو

محاسبه ی هزینه تعمیر انواع مدل های لباسشویی دوو با نرخ مصوب اتحادیه

در کنار تمامی این مزایا، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تمامی خدماتی که ارائه می دهد را 180 روز ضمانت می کند و برگه ی ضمانت را در اختیار شما قرار می دهد.

نصب ماشین لباسشویی دوو

نکاتی از اتصال الکتریکی که در نصب لباسشویی دوو باید به آنها توجه داشت:

ترجیحا از محافظ برق استفاده کنید تا نوسان برق باعث سوخت برد الکتریکی نشود.

پریزی را مخصوص لباسشویی قرار دهید و به طور مداوم دو شاخه را جابجا نکنید.

حداکثر فاصله ای که بین پریز یا محافظ با لباسشویی باید باشد 1 متر و نیم است.

هر چه فاصله ی بین لباسشویی و پریز کمتر باشد، بهتر است؛ چرا که سیم دستگاه کشیده نمی شود.

اگر مشاهده کردید که سیم برق لباسشویی دوو آسیب دیده یا پاره شده، همان لحظه با مرکز تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید و مشاوران ما را در جریان مشکل پیش آمده قرار بدهید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج

برند دوو از دانش و فناوری بالا در جهت تولید لباسشویی های دوو استفاده کرده که همین امر موجب شده تا تعمیر لباسشویی دوو نیز تجربه و دانش بالایی را طلب کند و در صورتی که افراد غیرمتخصص نسبت به تعمیر این دستگاه ها اقدام کنند، ممکن است هم خرابی بیشتر شود، هم در صورت بی احتیاطی و ایجاد اختلال در سیم کشی دستگاه، خطراتی مانند برق گرفتگی وجود داشته باشد.

از این جهت بهترین کار آن است که در صورت خراب شدن دستگاه، به مراکز تایید شده و مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو مراجعه کنید. اگر در کرج یا استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر دستگاه خود به تعمیرگاه مجاز، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج مراجعه نمایید.

دقت و سرعت بالا در تعمیر: تعمیرگاه مجاز با بهره گیری از متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی دوو را با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت انجام می دهد.

انجام خدمات تعمیر در محل: با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز، نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست، شما می توانید خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی دوو را در منزل خود دریافت نمایید.

مشاوره و راهنمایی با کیفیت بالا: برای امور تخصصی مثل تعمیر لباسشویی دوو، راهنمایی های یک شخص با تجربه می تواند بسیار کارآمد باشد. متخصصان تعمیرات لباسشویی دوو همیشه سعی کرده اند در کنار خدماتی که ارائه می دهند آموزش هایی را نیز در راستای استفاده ی صحیح لباسشویی در اختیار مشتریان قرار دهند.

مشکلات احتمالی در لباسشویی دوو و تعمیر لباسشویی دوو

دیگ لباسشویی دوو نمی چرخد، چه مشکلی رخ داده؟

اولین مورد قرار دادن حجم بالایی از لباس هاست. همچنین ایراد در موارد زیر می تواند موجب بروز این مشکل باشد:

 • پاره شدن یا ایراد داشتن تسمه
 • خراب شدن بلبرینگ لباسشویی
 • خراب شدن موتور دستگاه

حال برای حل این مشکل و تعمیر لباسشویی دوو چه باید کرد؟

لباس، پارچه و پتو را مناسب با حجمی که برای دستگاه در نظر گرفته شده، بریزید و اگر مقدار البسه ی شما زیاد است، آن ها را تقسیم کنید و در چند مرحله بشویید.
همچنین تعمیر قسمت های اصلی را به متخصصین تعمیرگاه مجاز بسپارید تا پس از بررسی های لازم در صدد تعمیر یا تعویض آن ها بر آیند.

همچنین می توانید برای خواندن برنامه های شستشوی لباسشویی دوو بر روی لینک کلیک کنید.

لباسشویی دوو دچار آبریزی و نشتی آب شده، ایراد از کجاست؟

لوله های ورودی و خروجی آب (تخلیه)، دچار پارگی شده یا از جای خود در آمده.

شاید لوله ی تخلیه توسط یک شیء خارجی مسدود شده باشد.

البته این امکان نیز وجود دارد که پودر زیادی داخل دستگاه ریخته باشید و توسط همان، مسیر خروجی مسدود شده باشد.

برای رفع این مشکل و تعمیرات لباسشویی دوو چه کاری انجام دهیم؟

ابتدا بررسی کنید، اگر لوله ها از جای خود در آمده اند، آنها را با کمی فشار در جای خود محکم کنید.

مواد شوینده ی مناسب لباسشویی و مقدار اندازه استفاده کنید.

برای حل مشکلات خاص تر در این زمینه نیز می توانید از مشاوران و تعمیر کاران حاضر در تعمیرگاه مجاز کمک بگیرید.

لباسشویی به برق شهری متصل است، اما روشن نمی شود، مشکل چیست؟

شاید شما هم با این اتفاق روبرو شده اید که بعد از چرخاندن ولوم تایمر و یا در صورت دادن برنامه به برد، لباسشویی دوو شما روشن نشود که در این صورت دلایل مختلفی مانند دلایلی که میگوییم می تواند باعث بروز این مشکل شود:

در دستگاه برق وجود ندارد.

دوشاخه ی لباسشویی معیوب شده.

شاید در قسمت میکروسوئیچ و رابط های آن مشکلی بوجود آمده باشد.

برای حل این مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو چه کاری باید کرد؟

اول از اتصال دوشاخه ی لباسشویی با پریز مطمئن شوید. البته هم دو شاخه هم پریز برق باید سالم باشند.

برای اطمینان از سالم بودن دو شاخه، زمانی که به برق متصل است، آن را توسط ولت متر مورد بررسی قرار بدهید.

در صورتی که خودتان از پس کار تعمیر لباسشویی دوو بر نمی آیید بهتر است از نمایندگی تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی درخواست کمک کنید.

همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک از دفترچه راهنمای لباسشویی دوو استفاده کنید.

بیشتر بدانیم : کد خطای لباسشویی دوو

معرفی برخی از کد خطا ها در لباسشویی دوو:

کد مشکل را در سیم ها، اتصالات شیر برقی، پمپ تخلیه و سنسور سطح آب نشان می دهد که با تخلیه نشدن آب از لباسشویی به ما هشدار می دهد.

کد مشکل را در سنسور دما و سنسور سطح آب نشان می دهد که با گرم شدن بیش از حد بدنه ی لباسشویی هشدار می دهد.

کد مشکل در اتصالات موتور همچنین متوازن نبود بار را نشان می دهد که به ما می گوید موتور شستشو دچار خطا شده.

کد مشکل را در سنسور دما و سنسور خشک کن دستگاه تشخیص داده و به ما هشدار می دهد که سنسور دمای خشک کن خراب شده.

کد مشکل را در قسمت سیم ها، المنت حرارتی شستشو و ترمیستور تشخیص داده که می گوید المنت حرارتی لباسشویی دچار ایراد و مشکل شده.

کد مشکل را در قسمت های درب و مجموعه ی قفل آن نشان می دهد که می گوید درب لباسشویی بسته نشده و باز مانده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی کد خطا های لباسشویی دوو کلیک کنید.

شما میتوانید با کلیک بر روی لینک، نحوه ی رفع کد خطا ها لباسشویی دوو و ریست لباسشویی دوو را بخوانید.

نمایندگی تعمیرگاه مجاز

ثبت درخواست در مرکز تعمیرگاه مجاز از طریق راه های ارتباطی زیر:

شما عزیزان میتوانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل در لباسشویی دوو به تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید یا از طریق تماس با شماره های موجود در سایت، و شرح خرابی دستگاه برای مشاوران ما منتظر باشید تا تکنسین مربوطه از نمایندگی به محل مورد نظرتان اعزام شود.

همینطور می توانید فرمی که در این مقاله قرار داده ایم را پر کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید، در این روش مشاوران ما پس از مشاهده ی فرم، با شما تماس میگیرند و بعد از هماهنگ کردن زمان و مکان مراجعه، تعمیرکار را اعزام می کنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران

تعمیر لباسشویی دوو در محل مزایای زیر را برای شما به همراه دارد:

نیازی نیست تا لباسشویی را جابجا کنید و هزینه ای بابت جابجایی پرداخت کنید.
تمامی مراحل تعمیر لباسشویی دوو  را می توانید نظاره و مدیریت کنید.
با حضور تعمیر کار در محل مورد نظر شما، در در هزینه ها و زمانتان صرفه جویی کرده اید.

اگر لباسشویی دوو در منزل شما دچار لرزش های شدید می شود، روی لینک کلیک کنید و دلایل همچنین رفع این ایراد را به صورت کامل بخوانید.

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

” جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی ما در زمینه تعمیرات و نگهداری لوازم خانگیدر اینستاگرام روی لینک کلیک کنید.”

شماره های تماس:

021-77166615

021-44287993

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما