ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 - 20:00

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت در نمایندگی تعمیرگاه مجاز

در گذشته نه چندان دور ما تمامی لباس هایمان را با دست می شستیم، اما بعد از گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی لباسشویی ها در این زمینه به کمک ما آمدند که یکی از این لباسشویی ها که پر طرفدار است، ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد. مصرف کنندگان لباسشویی ایندزیت تقریبا هفته ای دو بار از این دستگاه استفاده می کنند، پس با توجه به این موضوع این امکان وجود دارد که لباسشویی شما دچار آسیب شود و شما نیار به تعمیر لباسشویی ایندزیت داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم برخی از مشکلات پیش پا افتاده لباسشویی را برای شما بازگو کنیم تا در صورت بروز این مشکلات بتوانید آن ها را برطرف نمایید. اما برخی از مشکلات در لباسشویی ها وجود دارد که برطرف کردن آن ها نیازمند تخصص بالایی است پس بهتر است در صورت نداشتن تخصص کافی برای برطرف کردن آن ها اقدام نکنید زیرا این امکان وجود دارد که شما باعث بروز مشکلات جدی تر لباسشویی شوید. بهتر است که در صورت بروز این مشکلات برای برطرف کردن آن ها از یک تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید.https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/JzLRH/vt/frame?recom=none

نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت

این امکان وجود دارد که شما دوستان عزیز در هنگام استفاده از لباسشویی ایندزیت با مشکلاتی در این لباسشویی روبرو شوید که نمی دانید این مشکلات را نمی توان چگونه برطرف کرد، همین موضوع باعث می شود که نتوانید از لباسشویی و با انبوهی از لباس های کثیف در خانه روبرو شوید. در این صورت می توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات ما در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید. هدف ما در نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی این است که بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت به شما ارائه دهیم، به همین دلیل ما با تکنسین هایی همکاری می کنیم که تخصص آن ها در زمینه تعمیرات و سرویس لباسشویی ایندزیت می باشد.

در صورت استفاده کردن از خدمات تعمیرگاه مجاز از امتیازهای زیر بهره مند می شوید:

 • اعزام تکنسین در هر روز هفته حتی ایام تعطیلات رسمی.
 • ارائه بالاترین کیفیت در زمینه تعمیر لباسشویی ایندزیت.
 • اعزام سریع تکنسین به محل مورد نظر شما.
 • تکنسین های دوره دیده و با تجربه.
 • ارائه خدمات تعمیر در محل مورد نظر شما.
 • در صورت خرابی قطعه، طوری نیاز به تعمیر داشته باشد تنها قطعه به کارگاه میرود.
 • و پس از تعمیر قطعه دوباره بر روی لباسشویی نصب می شود.
 • استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز داشتن قطعه به تعویض.

برخی از قطعاتی که در لباسشویی ایندزینت به کار رفته است و شما باید با آن ها آشنایی داشته باشید

قطعات لباسشویی

بیشتر بدانید : : کد خطاهای ماشین لباسشویی ایندزیت

کد خطای لباسشویی ایندزیت

برخی از مشکلاتی که امکان دارد با آن ها در لباسشویی ایندزیت روبرو شوید.

 • حل نشدن پودر در لباسشویی ایندزیت

در صورتی که پودر در لباسشویی حل نشود، پودری که به داخل جاپودری ریخته اید کامل به چلیک منقل نشده است و همین موضوع باعث می شود پودر در لباسشویی نشود و باقی بماند.

حل نشدن پودر ماشین لباسشویی می تواند دلایلی مختلفی داشته باشد اما اصلی ترین دلایل بروز آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کثیف شدن فیلتر شیر الکتریکی

نحوه برطرف کردن مشکل: از اصلی ترین و اولین دلایلی که باعث می شود که پودر در جاپودری حل نشود کثیفی این فیلتر می باشد. کثیف بودن این فیلتر به این صورت به باعث باقی ماندن پودر در جاپوری می شود که در صورت کثیف بودن این فیلتر میزان آب وارد شده با فشار کمی است و به همین دلیل پودر در جاپودری باقی می ماند و برای برطرف کردن این مشکل می بایست فیلتر را از شیر جدا نمایید و بعد از تمیز کردن آن را سر جای خودش بزارید.

 1. کثیفی جاپودری

در صورتی که فیلتر را بررسی کردید اما هیچ اثری از گرفتگی در فیلتر نبود امکان دارد که جاپودری شما کثیف شده باشد. جا پودری در لباسشویی ها به این شکل است که لباسشویی بعد از استفاده متداول و کارکرد طولانی مدت پودرهای اضافه که در جاپودری ریختته اید باقی می ماند و خشک می شود که همین موضوع باعث جلوگیری پودر به داخل لباسشویی می شود. در صورتی که با این مشکل روبرو شده اید و نیاز دارید که آن را برطرف نمایید باید جا پودری را از جای خودش دربیاورید و بعد از تمیز کردن و شتشو آن را دوباره سر جایش قرار دهیم.

 1. استفاده کردن از پودرهای نامناسب

استفاده کردن از پودرهای نامناسب آخرین دلیلی است که می تواند باعث حل نشدن پودر در لباسشویی شود. پس با توجه به این موضوع که پودر نامناسب می تواند باعث بروز این مشکل شود باید در خرید پودر دقت کنیم تا پودر مخصوص ماشین لباسشویی باشد. موضوع دیگری که قابل توجه است این است که پودرهای شوینده را تنها در محفظه وسط جاپودری بریزید و در صورتی که پودر زیادی در داخل محفظه ریخته اید، حتما باید گزینه pre wash را انتخاب نمایید. و برای شستشوی پرده باید از مقدار پودر کمتری استفاده شود.

 • برق داشتن بدنه لباسشویی

شاید شما هم با این مشکل روبرو شده اید که هنگامی که به لباسشویی برخورد می کنید بدنه آن برقی دارد، در ادامه با ما همراه باشید تا با دلایل بروز این مشکل آشنا شوید.

 1. اتصالی داشتن قطعات الکتریکی

وجود خرابی و یا اتصالی در برخی از قطعات الکترونیکی وجود دارد که باعث برق دار شدن بدنه لباسشویی میشود این قطعات شامل: پمپ، شیر الکتریکی، واتر پمپ، هیدروستات و هیتر می باشند که در اولین اقدام باید سیم های رابط مصرف کننده این قطعات را قطع کنید و بعد از این مرحله باید به بررسی قطعه خراب بپردازیم. اگر توانستید قطعه خراب شده را شناسایی کنید اگر خراب شده باشد آن را تعویض کنید و یا آن را تعمیر کنید. (بهتر است در صورت نداشتن تخصص کافی برای تعمیرات اقدام نکنید و تعمیر لباسشویی اینذزیت را به تکنسین متخصص بسپارید.)

 1. اختلال در سیم های رابط

در صورتی که قطعات الکتریکی لباسشویی را بررسی کردید و مطمئن شدید که خراب نیستند، خرابی دستگاه مربوط به سیم های آن می باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید تشخیص دهید که کدام سیم خراب شده است. اما امکان دارد تشخیض تک سیم خرابی سخت باشد که در این مواقع باید سیم بندی لباسشویی را کاملا تعویض نمایید.

promo-banner-image

اعزام تکنسین متخصص به محل

تعمیرات تخصصی لباسشویی ایندزیت

تعمیرگاه مجازتعمیر انواع برند لباسشویی

درخواست تعمیرکار آنلاین

هر روز هفته حتی در تعطیلی های رسمی می توانید روی تعمیرگاه مجاز حساب کنید.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی همیشه به این فکر بوده است که خدمات خود را به بهترین شکل به شما دوستان عزیز ارائه دهد به همین دلیل است که با تکنسین های متخصص تعمیر لباسشویی ایندزیت همکاری می کند تا خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهد. ما در تمامی هفت روز هفته حتی ایام تعطیل رسمی آماده هستیم تا تکنسین متخصص را به محل مورد نظر شما برای برطرف کردن مشکلتان ارسال نماییم. تنها کافی است که با شماره ای ثبت شده شرکت در سایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم آنلاین خرابی دستگاه خود را ثبت کنید تا در اولین اقدام کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و بعد از هماهنگی های لازم تکنسین از نزدیک ترین نمایندگی ما به محل مورد نظر شما اعزام شود.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما