ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 - 20:00

تعمیر لباسشویی الجی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی الجی توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ارائه می شود. لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده جهت تعمیر لباسشویی الجی توسط تیم تعمیرگاه مجاز اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

  نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لباسشویی ال جی، سرویس لباسشویی ال جی، تعویض شیر برقی لباسشویی، تعمیر تایمر لباسشویی ال جی و غیره… را به صورت تخصصی به شما ارائه می دهید، شما دوستان عزیز می توانید با توجه به این موضوع در صورتی که هر مشکلی برای لباسشویی شما رخ داد به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید و مشکل ماشین لباسشویی خود را برطرف نمایید. همچنین اگر قطعه ای در لباسشویی خود دچار مشکل شده است می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی مراجعه نمایید و قطعه اصلی و اورجینال لباسشویی خود را تهیه فرمایید.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کلیک کنید.

نحوه ثبت سفارش برای تعمیرات لوازم خانگی

  1. از آنجا که تعمیرگاه مجاز الجی دارای شعبه های مختلف در سرتاسر تهران می باشد، شما عزیزان می توانید با یکی از شماره های این نمایندگی تماس بگیرید و بعد از شرح دادن خرابی دستگاه تان و هماهنگی های لازم جهت اعزام تعمیرکار لباسشویی به محل مورد نظر شما اعزام شود و به عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی شما بپردازد.
  2. همچنین شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید از طریق فرم ثبت سفارش آنلان در این مقاله خرابی دستگاه خود را ثبت نماییدتا کارشناسان ما در اولین  فرصت با شما عزیزان تماس بگیرند تماس بگیرند و بعد از هماهنگی های لازم از نردیک ترین نمایندگی به محل مورد نظر شما اعزام شود تا به عیب یابی و تعمیر لباسشویی الجی شما بپردازند.

مشکلات متداول لباسشویی الجی

  • مواد شوینده روی لباس ها باقی می ماند.
  • چرخه ی شستشو تمام نمی شود.
  • ماشین بیش از حد لرزش دارد.
  • آب به درستی تخلیه نمی شود.
  • ماشین لباسشویی نشتی دارد.
  • ماشین لباسشویی سروصدا دارد.
  • ماشین لبسشویی بو می دهد.
  • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
  • ماشین لباسشویی به درستی نمی چرخد.

تعمیر لباسشویی الجیکد ارور لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور OE لباسشویی ال جی

  • لوله خروجی را بررسی کنید.
  • پمپ تخلیه را هم چک کنید.
  • اگر شیئی در پمپ گیر کرده آن را خارج کنید.

رفع عیب ارور IE لباسشویی ال جی

  • لوله ی ورودی آب را از نظر پیچ خوردن و مسدود بودن بررسی کنید.
  • شیر ورودی جریان آب را چک کنید.

رفع عیب ارور DE لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور UE لباسشویی ال جی

  • عدم توازن در قرارگیری دستگاه را رفع کنید.
  • پایه های لباسشویی را میزان کنید.

رفع عیب ارور SE لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور CE لباسشویی ال جی

  • برد موتور را باز کرده و تعمیر کنید.
  • بهتر است تعمیرات برد را به متخصص تعمیرات بسپارید.

رفع عیب ارور LE ماشین لباسشویی ال جی

رفع عیب ارور FE لباسشویی ال جی

  • آب اضافی را از طریق خروجی لباسشویی خارج کنید.
  • هیدروستات لباسشویی را بررسی کنید.
  • در صورت نیاز لازم است هیدروستات تنظیم شود.

رفع عیب ارور TE لباسشویی ال جی

  • احتمالا باید ترموستات لباسشویی ال جی  تعمیر یا تعویض شود.
  • بهتر است المنت را هم بررسی نمایید.
  • در صورت داشتن سنسور حرارتی، سنسور نیز لازم است بررسی و تعویض شود.

نحوه سرویس ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی LG  امروزه به یکی از کالاهای اساسی زندگی تبدیل شده است. اما ممکن از هریک از شما تجربه ی خراب شدن این دستگاه را داشته باشید و به ناچار مدتی را بدون آن سرکرده ‌باشید.

در ادامه به نکاتی اشاره شده است که با رعایت آنها می‌توانید عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش دهید.

  • ماشین لباسشویی را بیش از ظرفیت پر نکنیم.
  • ماشین لباسشویی را با آب داغ شستشو دهیم.
  • محفظه ی کشویی مواد شوینده را تمیز کنیم.
  • رسوب زدایی فیلترهای آب
  • نصب دستگاه در مکان مناسب

آبگیری ماشین لباسشویی ال جی

در زیر مواردی را که ممکن است علت نیامدن آب داخل ماشین لباسشویی شوند، ذکر کرده و راهکار موجود را بیان کرده ایم که در برخی از موارد امکان رفع مشکل با تعمیر موارد زیر مشکل برطرف می شود.

مورد اول: صافی ها و شیلنگ های تأمین آب لباسشویی

مورد دوم: شیر تأمین آب خانگی

مورد سوم: شیر برقی ماشین لباسشویی

مورد چهارم: سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار

مورد پنجم: سلکتور، تایمر یا برد الکترونیکی

مورد ششم: فشار آب

نمایندگی لباسشویی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران LG ، تعمیرگاه مجاز آماده‌ی ارائه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران می‌باشد.

 تعمیرگاه مجاز با سال‌ها تجربه در زمینه ی تعمیرات لباسشویی ال جی با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌ دیده، تخصصی‌ ترین تعمیر لباسشویی ال جی را در نزدیکترین تعمیرگاه به شما ارائه میکنیم.

اگر گارانتی نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی شما تمام شده با متخصصین تماس بگیرید و نگران نباشید.

 از مزایای تعمیرگاه ما استفاده از قطعات یدکی اصلی لباسشویی و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات لباسشویی ال جی با شماره‌های ثبت شده در صفحه ی سایت تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تهران

تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر لرزش ماشین لباسشویی  LG

در تمامی ماشین های شستشو از 2 تا 4 عدد کمک برای نگه داشتن سبد شستشو در هنگام چرخش استفاده می شود، این کمک ها میتوانند بعد از گذشت مدتی حالت فنری خود را از دست بدهند یا به عبارتی سفت شوند.

همچنین تراز نبودن پایه های لباسشویی ال جی میتواند علت بروز این مشکل باشد.

توجه به این مشکل میتواند سلامت سایر قطعات ماشین لباسشویی شما را حفظ کند، در صورت مشاهده ی این مشکل برای تعمیر لباسشویی ال جی حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

علت حل نشدن پودر در جاپودری لباسشویی ال جی چیست؟

شاید شما هم با این مشکل در لباسشویی در خود روبرو شده اید که بعد از تمام شدن سیر شستشوی لباسشویی ال جی با این مشکل روبرو شده اید که در پودر به خوبی در سیر شستشو حل نشده است. دلایل مختلفی وجود دارد که این مشکل رخ می دهد در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با دلایل حل نشدن پودر در لباسشویی ال جی خود آشنا شوید.

  1. کثیف بودن شیر الکتریکی لباسشویی

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث بروز این مشکل می شود کثیف بودن شیر الکتریکی ماشین لباسشویی می باشد. در صورتی که این فیلتر کثیف باشد میزان مقدار آبی که به لباسشویی وارد می شود کم خواهد بود، پس با توجه به این موضوع پودری که در داخل جاپودری است به خوبی حل نمی شود و داخل جاپودری باقی می ماند. برای برطرف کردن این مشکل باید فیلتر را از شیر جدا نمایید و بعد از اینکه آن را به خوبی تمیز کردید، آن را سرجای خودش قرار دهید.

  1. جا پودری ماشین لباسشویی شما کثیف می باشد

این مشکل به این گونه بروز می دهد که بعد از استفاده مکرر و طولانی مدت مقداری از پودر، در جاپودری خشک و می شود و باقی می ماند.

شما دوستان عزیز به مرور زمان شاهد بیشتر شدن حجم این پودرهای خشک شده در جاپودری می شوید که برای برطرف کردن مشکل باید در صورتی که با آن روبرو می شوید جاپودری را از سر جایش در بیارید و پس از شستشوی آن به خوبی دوباره سر جای خودش بگذارید.

  1. استفاده کردن از پودر بی کیفیت و یا استفاده بی از حد از پودر

استفاده کردن از پود نا مناسب در لباسشویی نیز یکی دیگر از اصلی ترین دلایل بروز این مشکل می باشد که برای جلوگیری کردن از بروز این مشکل باید حتما دقت نمایید که پودری که می خواهید از آن استفاده نمایید مخصوص لباسشویی باشد. یکی دیگر از موضوع هایی که باید به آن توجه کنید این است که پودر را باید در محفظه وسطی لباسشویی بریزید و در صورتی که از پودر بیش از حد استفاده کردید حتما باید از گزینه pre wash استفاده نمایید.

نکته: در صورتی که قصد شستن پرده را در لباسشویی دارید باید از پودر کمتری استفاده نمایید.

تعمیر موتور توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

معیوب بودن موتور کاملا ماشین لباسشویی شما را از کار می اندازد ، موتور میتواند در اثر تمام شدن ذغال موتور، قطعی سیم پیچ ، خرابی بلبرینگ ها و خرابی کلکتور بوجود آید .

در 50 % موارد تعمیرات موتور لباسشویی ال جی در محل قابل انجام خواهد بود و در بقیه ی موارد موتور به تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی منتقل میشود .

   در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی الجی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی به شماره تماس 22737566 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی ال جی شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. 

اینستاگرام تعمیرگاه مجاز

” جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی ما در زمینه تعمیرات و نگهداری لوازم خانگی و برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تهران اینستاگرام ما را دنبال کنید.  

مطالب مرتبط : تعمیر لباسشویی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی الجی کلیک کنید.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز الجی:

77166615_22737566_44287993_33142528

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما