ساعات کاری: هر روز از ساعت 8:00 - 20:00

تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

همانطور که می دانید امروزه بیشتر مصرف کنندگان لباسشویی، از لباسشویی هایی با برند خارجی استفاده می کنند. اما در این میان یک برند ایرانی که بیشتر مصرف کنندگان از آن راضی هستند و از کیفیت بالا و تکنولوژی بروز برخوردار است لباسشویی آبسال می باشد. اما تمامی لوازم خانگی برقی دچار مشکلاتی می شوند که این مشکلات نیز شامل لباسشویی آبسال می شود. مشکلاتی در صورت بروز آن ها و برطرف نکردنشان این امکان را فراهم می سازد که مشکلات بیشتری در لباسشویی آبسال شما رخ دهد. پس با توجه به این موضوع بهتر است که در صورت بروز مشکلات جزِئی در لباسشویی هرچه زودتر برای تعمیر لباسشویی آبسال اقدام نمایید زیرا این امکان وجود دارد که نادیده گرفتن مشکلات جزئی مشکلاتی تخصصی برای لباسشویی شما رخ بدهد که این موضوع هم روی کارکرد لباسشویی تاثیر میگذارد، هم باعث میشود هزینه بیشتری را در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آبسال بپردازید.

تعمیرگاه مجاز


شماره تماس جهت ثبت سفارش آنلاین تعمیر

33812686 – 442887993 – 22737566 – 77166615 (021)

تماس با ماhttps://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/X86KG/vt/frame?recom=none

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لباسشویی آبسال

این امکان وجود دارد که شما عزیزان در صورت بروز مشکل برای لباسشویی خود به دنبال نمایندگی مجاز و قابل اعتماد برای تعمیرات لباسشویی آبسال خود باشید. به همین دلیل شما عزیزان می توانید در صورت بروز مشکل برای لباسشویی آبسال خود به نمایندگی تعمیرگاه مجاز آبسال مراجعه نمایید و با استفاده کردن از خدمات ما مشکل پیش آمده را برای لباسشویی خود برطرف نمایید.

نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی با داشتن سالیان سالیان تجربه و همکاری با تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی افتخار این را دارد که بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمیت به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. به همین دلیل است که بیشتر مشتریان ما از ما رضایت کامل را دارند و در صورتی که نیاز به خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال و یا سرویس لوازم خانگی را داشته باشند به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه می کنند و از خدمات ما در زمینه سرویس و تعمیر لباسشویی آبسال استفاده می کنند.

برخی از امتیازهای تعمیرگاه مجاز نسبت به رقبای خود

تعمیرگاه مجاز امتیازهایی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که در صورت استفاده کردن از خدمات این نمایندگی از آن ها بهره مند می شوید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با این امتیازها آشنا شوید.

 • ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت در محل مورد نظر شما
 • خدمات نمایندگی تعمیرگاه مجاز در کمترین زمان ممکن به شما ارائه داده می شود
 • حاضر شدن سریع تعمیرکار به تجربه از نزدیک ترین نمایندگی به محل
 • تعمیرات قطعه خراب شده به جای تعویض آن
 • در صوتی که شدن خرابی در قطعه کم باشد و نیاز به تعویض داشته باشد تنها قطعه به کارگاه فرستاده داده می شود و بعد از تعمیر قطعه دوباره آن را بر روی دستگاه نصب می کنیم

از چه راه هایی می توان خرابی لباسشویی خود را در تعمیرگاه مجاز ثبت کرد

برای اینکه بتوان از خدمات تعمیرگاه مجاز بهره مند شد باید بدانید نحوه ثبت سفارش خرابی دستگاه در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی چگونه است. در ادامه مقاله با ما همره باشید با نحوه ثبت سفارش خرابی دستگاه خود به صورت آنلاین و یا تماس گرفتن با تعمیرگاه مجاز آشنا شوید.

 • از آنجا که تعمیرگاه مجاز دارای شعبه های مختلف در مناطق مختلف می باشد شما عزیزان می توانید در هر منطقه ای که سکونت می کنید با شماره مخصوص آن منطقه و یا یکی از شماره های تعمیرگاه مجاز لباسشویی آبسال تماس بگیرید.
 • بعد از اینکه با شماره های نمایندگی تماس گرفتید، کارشناسان جواب شما را می دهند و شما د زمینه مشکل پیش آمده برطرف می کنند. در صورتی که مشکل شما به صورت راهنمای تلفنی برطرف نشد، هماهنگی های لازم با شما نجام می شود تا در اولین فرصت تکنسین متخصص در محل مورد نظر شما حا شود تا به عیب یابی و تعمیر لباسشویی آبسال شما بپردازند.
 • اما یک راه آسان تر برای ثبت کردن خرابی دستگاهتان است. برای اینکه بتوانید راحت تر خرابی دستگاه خود را ثبت نمایید می توانید از طریق لینک ثبت سفارش آنلاین که در این مقاله تهیه شده است که خیلی راحت تر می توانید از طریق این فرم و پر کردن آن از خدمات تعمیرگاه مجاز استفاده نمایید.

بیشتر بدانید :کد خطاهای لباسشویی آبسال

کد خطای لباسشویی آبسال

بیشتر بدانید برنامه های شستشوی لباسشویی آبسال

برخی از قطعاتی که در لباسشویی آبسال طراحی شده اند

قطعات لباسشویی

برخی از مشکلاتی که امکان بروز آن ها هنگام کارکرد لباسشویی وجو دارد

اما در این قسمت از مقاله قرار از به برخی از مشکلاتی بپردازیم که امکان دارد با برخی از آن ها در هنگام کار کرد با لباسشویی روبرو شوید.

 1. خاموش شدن لباسشویی آبسال در هنگام کار
 2. لباسشویی آبسال در برق است اما روشن نمی شود
 3. لرزش و تکان خوردن لباسشویی در هنگام کار
 4. نمایش ارور یا کد خطا بر روی نمایشگر لباسشویی آبسال
 5. ماشین لباسشویی آبسال تخلیه نمی کند
 6. ماشین لباسشویی آبسال لباس ها را به خوبی نمی شورد
 7. برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی آبسال
 8. و غیره …

در صورتی با هر یک از مشکلات در لباسشویی آبسال خود روبرو شدید، اما تخصص کافی را برای برطرف کردن مشکل در لباسشویی خود نداشتید بهتر است که دست به آچار نشوید و برای تعمیر لباسشویی آبسال اقدام نمایید. زیرا این مشکلات بسیار پیچیده هستند و برطرف کردن آن ها نیازمند تخصص بالایی است، پس با توجه به این مسئله بهتر است در صورت بروز اینگونه مشکلات به نمایندگی تعمیرگاه مجاز آبسال در تهران مراجعه نمایید و ار خدمات این نمایندگی برای برطرف کردن مشکل خود استفاده نمایید.

نحوه سرویس ماشین لباسشویی آبسال

اما یک راه وجود دارد که شما عزیزان بتوانید عمر لباسشویی آبسال خود را افزایش دهید و بتوانید بهترین استفاده را از آن بکنید، آن هم سرویس دوره ای لباسشویی آبسال می باشد.

همانطور که می دانید لباسشویی یک وسیله ای است که قطعات به صورت همزمان و وابسته به هم کار می کنند و در صورتی که یکی از این قطعات دچار مشکل شود امکان دارد باعث خرابی قطعات دیگر در ماشین لباسشویی شود، پس با توجه به این موضوع هنگامی که قطعه ای در لباسشویی آبسال دچار مشکل شود بهتر است که هرچه زودتر برای تعمیر لباسشویی آبسال و سرویس آن اقدام نمایید.

پس با توجه به این موضوع سرویس دوره ای لباسشویی آبسال می تواند هزینه های شما را در زمینه تعمیر لباسشویی آبسال کم کند.

حتی در دفترچه راهنمای لباسشویی آبسال از اهمیت بالای سرویس در لباسشویی آبسال نوشته است. در دفترچه راهنمای لباسشویی آبسال ریست این این دستگاه را بین 8 تا 12 ماه با توجه به مصرف شما تشخیص داده است.

نحوه ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی آبسال توسط تکنسین متخصص در محل شما

شاید این سوال برای شماهم پیش آمده باشد که روال تعمیرات لباسشویی آبسال در نمایندگی تعمیرگاه مجاز چگونه است، روال تعمیرات به نحوه زیر می باشد:

 1. عیب یابی تخصصی لباسشویی شما
 2. بررسی قطعات خراب، در صورت نیاز تهیه قطعه خراب
 3. اگر قطعه خراب شده نیاز به تعویض داشته تعویض کردن آن
 4. در مرحله آخر لباسشویی را تست کرده و تحویل مشتری داده

تمام مراحی که در این قسمت بازگو شد بین 30 دقیقه ال 2 ساعت طول خواهد کشید.

اما در برخی از این موارد قطعه خراب شده نیاز به تعمیر دارد مانند برد الکترونیک و یا دیگ لباسشویی، که این قطعات به کارگاه انتقال داده شود و بعد از تعمیرات دوباره روی لباسشویی شما نصب شوند.

یک موضوع دیگر باقی می ماند، خدمات نمایندگی تعمیرگاه مجاز تنها مربوط به برند خاص و یا لباسشویی ختاص نیست و خدمات این نمایندگی در زمینه تعمیرات قطعه ریز، تعمیرات یخچال، تعمیرات طرفشویی و غیره… و در تمامی برندهای موجود در بازار مانند  تعمیر لباسشویی ارج، تعمیر لباسشویی مدیا، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی دوو ، تعمیر لباسشویی زیرووات، تعمیر لباسشویی ال جی، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی زانوسی، تعمیر لباسشویی بهی ، تعمیر لباسشویی پاکشوما ، تعمیر لباسشویی نف ، تعمیر لباسشویی اوشن، تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی وستل تعمیر لباسشویی بست  و تمامی برندهای موجود در بازار می باشد.

در صورتی نیاز به خدمات تعمیر لباسشویی آبسال و دیگر برندهای موجود در بازار دارید می توانید به نمایندگی تعمیرگاه مجاز مراجعه از خدمات این نمایندگی استفاده کنید.

راه های ارتباط با نمایندگی تعمیرگاه مجاز:

 77166615_22737566_44287993_33142528

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما